• question_answerinfo@izmirotokurtarmayardim.com
  • perm_phone_msg(0553)6611912
İzmir Telekler Tekne Taşıma

İzmir Telekler Tekne Taşıma

İzmir Telekler tekne taşıma büyük boylu yat veya teknelerin kara yolu ile bir limandan başka limana taşınmasına verilen isimdir. Firmamız bu konuda her boyutta tekne ve yatın taşımacılığını gerçekleştirir. Tekne taşımacılığı işlemlerinde diğer nakliyat türlerinden farklı bir şekilde bazı özel taşıt eklentilerinin kullanılması işlemi gereklidir. Bu nedenle bu işlemi yapacak olan firmanın gerekli ekipmanlara sahip olması önemli bir konudur. Firmamız tekne taşıma konusunda gerekli tüm ekipmanlara sahiptir.
Gerekli ekipmanların kullanılması teknelerin taşınması esnasında hasar görmesi gibi sorunları engelleyecektir. İzmir Telekler tekne taşıma olarak teknelerin en doğru ve güvenli şekilde taşınmasını sağlarız. Şehirlerarası tekne taşıma işlemleri çoğunlukla uzak mesafe yolculukları için tercih edilen bir durumdur. Bu gibi durumlarda kişiler kendi yolculuklarını havayolu ile tercih ederken karayolu ile de teknelerin transferi işlemi gerçekleştirilir.

İzmir Telekler Tekne Taşıma Hizmetleri

İzmir Telekler tekne taşıma hizmetlerimizde araçların doğru bir şekilde taşınması adına özel eklentiler kullanırız. Firmamız tekne ve yat taşıma işlemleri için tüm özel ekipmanlara sahiptir. Tekne ya da yatın bulunduğu bölgeden alınması ve ardından taşıta yüklenmesi konusunda ekiplerimiz çalışmalarını titizlikle sürdürür.
Bu işlemlerde araçların zarar görmemesi adına en iyi şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Taşıma esnasında ekiplerimiz en hızlı ağ üzerinden araçların en doğru şekilde taşınması adına çalışmalarını sürdürür. Bunun yanında firmamızın tekne ya da diğer araçların taşınması adına çeşitli izinleri de bulunur.

İzmir Telekler Tekne Taşıma Fiyatları

Tekne taşıma işlemleri çoğunlukla bir liman ya da marinada bulunan tekne, yelkenli ya da yatların karayolundan farklı limanlara taşınması işlemidir. Tekne taşıma fiyatlandırmalarımızda farklı kriterler etkendir. Tekne taşıma fiyatları tekne, yat ya da yelkenlilerin kapasitelerine, kullanılacak ekipmanlara ve iş yüküne göre değişiklik gösterir.
Bunların dışında ücretlendirme teknenin nereye taşınacağına göre de değişiklik gösterir. Teknenin alınıp teslim edileceği limanlar arasındaki mesafe fiyatlandırma üzerinde doğrudan etkilidir. Tekne taşıma fiyatlandırma işlemlerinde firmamız öncelikle taşınacak olan teknenin toplam uzunluğunu hesaplar. Tekne yüksekliği ve genişliği de ölçülerek buna uygun bir fiyatlandırma sağlarız. Tekne taşıma konusunda firmamızın fiyatları son derece uygundur.  • İzmir Telekler Tekne Taşıma
  • İzmir Telekler Tekne Taşıma Firmaları
  • İzmir Telekler Tekne Taşıma Firma Telefonları
  • İzmir Telekler Tekne Taşıma Firma İletişim Bilgileri
  • İzmir Telekler Tekne Taşıma Firmalarını Ara
  • İzmir Telekler Tekne Taşıma Firma Nerede?
  • İzmir Telekler Tekne Taşıma Firmaları Nerede?